„Stars" jau informēja, ka skolēnu rudens brīvlaikā (no 25. līdz 30. oktobrim) Praulienas pamatskolā notiks „Ģitāristu sesija 2015".
Pasākumu deviņpadsmito reizi ar saviem palīgiem organizē Imants Pulkstenis. Līdz šim mūziķu apmācības sesija notika Madonā, vienu reizi – Cesvainē, šogad tā īstenosies Praulienas pusē, kas organizatoram ir arī tuvāk dzīvesvietai.
Šobrīd rit intensīvs sesijas dalībnieku pieteikšanās laiks. Kā liecina sesijas mājas lapa, savu dalību pasākumā jau pieteikuši 30 dalībnieku. Viņi vēlas apgūt kokles, elektriskās ģitāras, akustiskās ģitāras, basa, bungu spēli un mācīties vokālu. Visvairāk (12) šobrīd ir elektriskās ģitāras cienītāju, pa vienam – mācekļi kokles un vokāla klasē. Pieteikušies gan rīdzinieki, gan jaunieši no Bauskas, Ainažiem, Aizkraukles, Krimuldas, Vecpiebalgas, Druvienas, Neretas, Jēkabpils, Madonas, Ļaudonas, Lubānas, Cesvaines, Praulienas, Barkavas un citām vietām.
Jaunums sesijas ietvaros būs 25. oktobra vakarā organizētais jauno grupu festivāls „Praulienas ritmi", kam dalībnieki var pieteikties e-pastā: [email protected].
Otro gadu „Ģitāristu sesijas" ietvaros notiks kvalifikācijas kursi skolotājiem. Pavadot laiku un daloties pieredzē, klausoties lekcijas un līdzdarbojoties notiekošajā mūzikas simbiozē, skolotāji sesijas noslēgumā iegūs apliecību par pedagoga profesionālo pilnveidi pēc A programmas, ko paredz MK noteikumi.