Latvijas Televīzijā (LTV) trešo sezonu uzsāks populārā erudīcijas spēle skolēniem „Gudrs, vēl gudrāks". Pirmais raidījums ēterā būs jau piektdien, 9. oktobrī.
Savas zināšanas trīs atlases spēlēs un pēc tam finālā oktobrī apliecinās 6. klašu skolēni, starp viņiem būs divas skolnieces no Madonas pilsētas 1. un Madonas pilsētas 2. vidusskolas.
Līdz pirmdienai, 5. oktobrim, televīzijā tika gaidīti pieteikumi no 7. klašu skolēniem. 7. klašu pusfināla spēļu ieraksti televīzijā paredzēti 14. un 15. oktobrī.