Kad rudens lapas sārtojas un dzērvju kāši kārtojas, kad atvasara ir skaistāka par vasaru un rudenī no jauna uzplaukst ķiršu zieds, Madonas pilsētas pensionāru biedrības telpās (Parka ielā 6) 2. oktobrī pulksten 13 godināsim trešā ceturkšņa jubilārus.
Sveicējus gaidīsim ar labu omu, labiem vēlējumiem un rudens ziediem. Klausīsimies muzikālu veltījumu, ko sniegs Sausnējas pagasta senioru ansamblis „Pīlādzītis".