JUMURDAS pagasta saieta ēkā no 21. līdz 29. septembrim plānota Miķeļdienas labumu izstāde-maiņa.
– Dalies un mainies ar savu šā gada augļu, dārzeņu, konservu ražas bagātību! – rosina kultūras darba organizatore Inita Lapsa. – Nogādā uz Jumurdas pagasta saieta ēkas zāli rudens veltes – tas var būt piepildīts maiss, grozs, tīkliņš vai neliela saujiņa – atnes maisiņu ar izaudzētajiem burkāniem un pretī paņemsi, piemēram, bietes, pupiņas, sīpolus, ķirbi vai ievārījumu. Tomēr tu drīksti paņemt ne vairāk kā 50% no izstādei atnestajām veltēm – tāds ir nosacījums.
Pēc izstādes iemainītais un saziedotais tiks nogādāts Ērgļu novada sociālās aprūpes centros. Aprūpes centru darbinieki un iedzīvotāji ir pateicīgi visiem par iepriekšējā gadā saziedotajām veltēm, kuras darbīgo pavāru rokās pārtapa par gardiem ēdieniem. Šo praksi jumurdieši aicināti turpināt.