Kā tradīcija jau otro gadu Madonas PII „Saulīte" tiek atzīmēta Tēva diena.
Saulainajā 10. septembra ceturtdienas pēcpusdienā jaukā noskaņojumā noritēja sportisks pasākums „Supertētis". Atsaucība šim pasākumam bija liela, jo piedalījās visa ģimene. Superpūce ar palīgiem klātesošos iesildīja ar atraktīvām kustībām „bugi-bugi" ritmos.
Lai iegūtu „Supertēta" titulu, Superpūce un ēzelītis Iā aicināja izturēt dažādus pārbaudījumus, kuros bija nepieciešams ātrums, izturība, lokanība, veiklība un citas īpašības.
Sporta skolotājas ar kolēģēm bija parūpējušās, lai aktivitātes būtu interesantas gan pieaugušajiem, gan bērniem. Bija jāveic tādi uzdevumi kā „Gaiļu cīņa", ar ratiņiem uz hokeju, jālien kā tārpiņam, jāmet kā snaiperim un jābūt lāča spēkam, vizinot savu bērnu ar ķerru. Veicot uzdevumu „Kaza kurpēs", pēc padarītā darba kaza cienāja ar sieru, vāverīte – ar riekstu konfektēm.
Noslēgumā visi tēvi ieguva titulu „Supertētis", un katrs saņēma medaļu. Ar labām domām tika palaisti draudzības gaisa baloni.
Superpūce saka lielu paldies un aicina tikties šajā pašā vietā un laikā, vēl kuplākā skaitā, nākamajā gadā.
Par visu rūpējās, pārraudzīja un apkopoja sporta skolotājas
UNA ARAMA un EVITA PAEGLE
Foto no iestādes arhīva