10. septembrī
Ap pulksten 2 saņemta informācija, ka Madonā, Poruka ielā, brīvi piekļūstot, no automašīnas Ford Galaxy salona nozagts tur atstāts naudas maks un mobilais tālrunis Samsung. Policijā par zādzību sākts kriminālprocess.
11. septembrī
Ap pulksten 12 Madonas novada Kalsnavas pagasta Jaunkalsnavā, Rūpnīcas ielā, pieķerts iereibis automašīnas BMW vadītājs. 1980. gadā dzimušais vīrietis pie automašīnas stūres bija sēdies 1,95 promiļu reibumā un bez tiesībām vadīt jebkāda veida transportlīdzekli. Policijā sākts kriminālprocess.
Informāciju sagatavoja: SINTIJA VIRSE,
Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes
Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas
vecākā inspektore