Madonā un tās novada Barkavā, Jaunkalsnavā, Gaiziņā, Mētrienā, Liezērē, Ļaudonā un Praulienā ir sācis strādāt "Tele2" 4G tīkls, kas nozīmē to, ka iedzīvotājiem ir pieejams zibenīgais "Tele2" 4G mobilais internets telefonā, planšetdatorā, piezīmjdatorā vai galda datorā.
"Priecājamies, ka Madonas un tās novada iedzīvotāji var lietot "Tele2" zibenīgo 4G internetu. Pēdējo mēnešu laikā esam būtiski izvērsuši 4G tīklu, uzbūvējot vairākus simtus jaunu 4G bāzes staciju pilsētās, pagastu centros, ciemos un lauku apdzīvotās teritorijās visā Latvijas teritorijā, kas nozīmē to, ka "Tele2" 4G tīkls kopumā tagad ir pieejams jau 90% jeb 1 826 000 valsts iedzīvotāju," uzsver "Tele2" tehniskā direktore Līga Krūmiņa.
Kopš 1. jūlija "Tele2" modernais 4G tīkls pārklāj 4171 apdzīvotu vietu Latvijā.
Tas ir pieejams 71 pilsētā un 4100 pagastu centros, ciemos un lauku apdzīvotās teritorijās.
Kā atzīst "Tele2" valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs, ātri un pārdomāti izvēršot 4G tīklu un ceļot jaunas bāzes stacijas visā valsts teritorijā, ir panākts labs rezultāts – "Tele2" klientiem Latvijā ir pieejams viens no plašākajiem 4G tīkliem Eiropā. "Tele2" ir Baltijā modernākais mobilo sakaru tīkls, kas nodrošina jaunākās paaudzes 4G pakalpojumus un ir sagatavots nākotnei – līdz pat 20 reizēm lielākai tīkla slodzei, kuru radīs pieaugošā mobilā interneta lietošana.