Ērgļu novada domes pārstāvji 19. septembrī dosies uz Līvāniem, lai tur piedalītos to Latvijas pašvaldību salidojumā, kuru ģerboņos attēloti putni.
Līvānos notiks jau 15. šāds salidojums. Pirmais 2002. gadā notika Gulbenē.
Salidojuma mērķis ir iepazīstināt ar katru no apmēram 20 pašvaldībām, kuru ģerbonī ir putni. Tā būs sava veida dalīšanās pieredzē. Ērgļu novadu pašvaldības delegācijā Līvānos pārstāvēs četri cilvēki.