Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Rīgas „Dinamo” sniegums

ŽEŅA KOZLOVA

Autors • 27.08.2015.

Burtu lielums

Rīgas „Dinamo" otrdien ar uzvaru sāka astoto KHL sezonu, savu skatītāju priekšā pieveicot pagājušās sezonas Gagarina kausa finālisti Kazaņas „Ak Bars". Kā atzinis rīdzinieku galvenais treneris soms Kari Heikila, savā jaunās KHL sezonas pirmajā mačā „Dinamo" spēlējusi kā komanda, kas arī ļāvis uzvarēt. Pirmos iespaidus par Rīgas „Dinamo" sniegumu, uzsākot sezonu, lūdzu atklāt „Stara" hokeja ekspertus – Madonas novada pašvaldības sporta darba organizatoru Māri Gailumu un Madonas novada domes deputātu, Praulienas pagasta īpašumu apsaimniekošanas nodaļas vadītāju Rihardu Saulīti.

Mainījies spēles stils
– Pagaidām iespaids ir cerīgs. Protams, spēlētāji vēl jau tikai iešūpojas, bet izskatās, ka ir mainījies komandas spēles stils, ko lielā mērā var skaidrot ar jauna galvenā trenera – soma Kari Heikilas – atnākšanu, – uzsver Māris Gailums. – Spēle ir kļuvusi interesantāka un spraigāka, vairāk ir metienu pa vārtiem, vairs nav tik izteikta ripas vadīšana un piespēles pa bortu kreiso vai labo malu, bet cīņa vairāk notiek vārtu priekšā. Izskatās, ka vairāk būs arī spēcīgu spēlētāju, kuru piesaistīšana gan ir atkarīga no naudas. Katrā ziņā leģionāri atstāj labu iespaidu. Arī vārtsargu sastāvs ir visai spēcīgs, līdz ar to konkurence viņu starpā būs diezgan liela. Bet ir notikusi tikai pirmā spēle, tāpēc vēl grūti spriest, kāda varētu būt visa sezona. Tā ir gara, jāspēlē 60 spēles, tāpēc būs savi kritumi un kāpumi, jo visu sezonu jau arī nevar noturēties vienādi labā formā. Secinājumus izdarīt vēl pāragri, taču, cerams, dinamiešiem izdosies iekļūt otrajā kārtā, kad norisināsies izšķirošās spēles par Gagarina kausu.

Maiņa komandai nākusi par labu
– Šovasar es tā pa īstam vēl neesmu hokejam pievērsies, jo notiek daudz interesantu sacensību arī citos sporta veidos un Latvijas sportisti gūst atzīstamus panākumus, par ko ir liels prieks. Vēl tagad sajūsma par boksera Maira Brieža uzvaru nav pārgājusi. Pat krievu žurnālisti, komentējot sacensības, atzina, ka pēc tādām cīņām esot atguvuši ticību tam, ka vēl ir labs bokss, ko vērts skatīties, – akcentē Rihards Saulītis. – Arī Rīgas dinamiešu veiksmīgais starts, uzsākot jauno sezonu KHL, protams, priecē. Es domāju, ka galvenā trenera maiņa komandai ir nākusi par labu. Somi vienmēr ir izcēlušies kā labi hokeja spēles pratēji un zinātāji, viņiem ir daudz gan spēcīgu treneru, gan hokejistu. Izskatās, ka šogad stiprāki varētu būt arī leģionāri, bet par to jau pārliecināsimies sezonas laikā. Katrā ziņā es puišiem novēlu cīnīties tā, lai pārvarētu pirmo kārtu un iegūtu tiesības piedalīties izslēgšanas spēlēs, kas arī būtu vērtējams kā ļoti labs panākums.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px