10. augustā noslēdzās pieteikšanās uz vakanto LIEZĒRES pamatskolas direktora vietu.
Šobrīd vakancei pieteikušies divi pretendenti. – 11. augustā sanāca izvērtēšanas komisija, skatījāmies dokumentu atbilstību izvirzītajiem kritērijiem, – "Staru" informēja Madonas novada pašvaldības izglītības nodaļas vadītāja Solvita Seržāne. – Prieks, ka abi kandidāti atbilst konkursa prasībām, abi saņēma vairāk nekā 50 procentus no iegūstamajiem punktiem, lai tālāk dotos uz konkursa otro kārtu.
13. augustā notika konkursa otrā kārta – darba intervija. Intervijā piedalījās izvērtēšanas komisija piecu cilvēku sastāvā. Saskaņā ar nolikumu pretendentus uzklausīja novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Agris Lungēvičs, izglītības komitejas priekšsēdētājs Kaspars Udrass, deputāte un Madonas Valsts ģimnāzijas direktore Vanda Maderniece, Liezēres pārvaldes vadītājs Viktors Abramovs un novada pašvaldības izglītības nodaļas vadītāja Solvita Seržāne. Vēlmi piedalīties darba intervijā izteica arī deputāti no izglītības komitejas.
– Gribas ticēt, ka no abiem kandidātiem ieraudzīsim to, kurš kā nākamais Liezēres pamatskolas direktors 1. septembrī uzsāks darbu, atklās Zinību dienu un sagaidīs skolas audzēkņus un pedagogus, – cerību pauda Solvita Seržāne.