VESTIENAS autoosta, pateicoties nometnes „Vestienas SaulesSvece-2" dalībniekiem un vadītājai Andai Erelei, pagājušajā nedēļā tikusi pie jauna, krāšņa veidola.
– Tas tika paveikts, nometnes bērniem sadarbojoties ar pagasta pārvaldi, kā arī piesaistot sponsorus un vienojoties ar Latvijas Valsts autoceļu uzturētāju, kas līdz šim diezgan sliktā stāvoklī esošo autoostu pieremontēja. Sākotnēji bijām ierosinājuši to nojaukt un vietā novietot ātrā tipa autoostu, kāda patlaban ir Bērzaunē, taču ceļu uzturētājs lēma, ka var uzlabot esošo. Pagasta pārvalde nometņotājus nodrošināja ar krāsām, un bērni uz autoostas izveidoja mākslas darbu – Vestienas ģerboni ar trim vizbulītēm, lai visi, kas brauc garām, uzzina, kā izskatās Vestienas simbols (līdz šim ģerboņa veidolā bija vienīgi puķudobe pie pagasta pārvaldes ēkas), kā arī cilvēku tēlus, kas simbolizē nometnes dalībniekus. Par atmiņu no nometnes katrs tur atstājis savu plaukstu nospiedumu, – pastāstīja Vestienas pagasta pārvaldes vadītājs Artūrs Vīle-Bērziņš, jauno autoostas veidolu vērtējot pozitīvi, lai gan no vietējiem iedzīvotājiem saņemtas dažādas atsauksmes – jaunie mākslas baudītāji gleznojuma ideju saprot, turpretim vecākiem cilvēkiem tas šķietot neizprotams.