Vispirms jāatvainojas visiem, kas šai lielajā svelmē cieta bez ūdens.
Vairāk nekā simt gadu vecais pumpis izgāja no ierindas, proti, devās pelnītā atpūtā. Tagad mēs varam lepoties, ka mums ir skaista aka.
Protams, liels paldies jāsaka Artim Mūrmanim, Aivaram Zagorskim un komunālā uzņēmuma vīriem, jo tas nebija viegls darbs.
Vēlreiz atvainojamies visiem par sagādātajām neērtībām.