KALSNAVAS bērnu un jauniešu iniciatīvu centra "UP's" un biedrības "Kalsnavas jaunieši" biedri vasaras brīvlaiku pavada aktīvi.
– Lai jauniešus izvilinātu svaigā gaisā un parādītu, ka aktīvs dzīvesveids ir labāks nekā sēdēšana mājās, vasarā akcentējam sportiskās aktivitātes un īstenojam šim mērķim tapušu projektu "Aktīvs – tātad laimīgs", kura ietvaros mums notiek trīs florbola posmi āra laukumos, pludmales volejbola posmi, bija nūjošanas nodarbība kopā ar treneri Daini Vuškānu, trešdien piedalīsimies vingrošanas nodarbībā, ko vadīs Inese Ziņģīte, savukārt 15. augustā plānojam organizēt sporta spēles, – informēja Kalsnavas bērnu un jauniešu iniciatīvu centra vadītāja Linda Ūdre-Rizga.
Tāpat iniciatīvu centrā katru mēnesi notiek pasākums "Iespēju ģenerators", kurā uzstājas kāds iedvesmas bagāts jaunietis, lai rosinātu Kalsnavas jauniešus darboties, vai arī pastāsta par saviem hobijiem. – Pie mums jau ir viesojusies Dace Dzilna, Agris Lungevičs un pagājušajā nedēļā – Gunta Strode. Arī šie pasākumi izdodas ļoti jauki, turklāt prieks, ka Kalsnavas jaunieši vienmēr ir aktīvi pasākumu dalībnieki un apmeklētāji, – uzsvēra Linda Ūdre-Rizga, piemetinot, ka jūlijs Kalsnavas jauniešiem ir īpaši saspringts, jo jāgatavojas centra telpās uzņemt un dot naktsmājas Madonas novada pašvaldības projekta – piedzīvojumu ekspedīcijas jauniešiem "Trīs soļi 2015" – dalībniekiem.