7. jūnijā Madonas pilsētas svētku noslēgumā Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolā koncertēja koris „Gaismas ceļā".
Koncertā skanēja garīgā mūzika kora, stīgu ansambļa un kvarteta izpildījumā. Koncerts bija plaši apmeklēts, turklāt muziķu un skatītāju vērtējumā tas bija kvalitatīvs un izdevies. Pasākumā bija iespēja ziedot Madonas trūcīgo bērnu atbalstam, kopumā tika saziedoti 139,30 eiro. Kā informē pasākuma organizatore Egita Berele, līdz ar to tika apmaksāta briļļu izgatavošana jaunietei ar īpašām vajadzībām, vientuļajai mātei ar diviem sākumskolas vecuma bērniem tika iegādāts rakstāmgalds un veļasmašīna, audžuģimenē dzīvojošs pusaudzis tika pie drēbju skapja, kā arī palika līdzekļi vēl kādam labam darbam. – Paldies šo ģimeņu vārdā visiem, kas organizēja, muzicēja, apmeklēja un arī ziedoja pasākuma laikā, – piebilst Egita.