Šopavasar Degumniekos ir paveikts vēl viens labs darbs. Uzklājot bruģa segumu, sakārtots laukums pie Ošupes pagasta pārvaldes un Degumnieku tautas nama ēkas.
Beidzamajos gados lieli finanšu līdzekļi tika ieguldīti Degumnieku pamatskolas ēkas siltināšanā, skolas sporta zāles modernizēšanā, aktīvās atpūtas centra izveidē, izbūvējot peldbaseinu. Tika atjaunots arī vēl padomju laikā iesāktais, bet līdz galam nepabeigtais lielais futbola laukums pie skolas.
Savukārt, plānojot šāgada darbus, tika nolemts sakārtot laukumu pie pagasta pārvaldes ēkas un tautas nama. Šo ieceri atbalstīja arī Madonas novada domes deputāti, piekrītot veikt attiecīgus grozījumus šāgada Ošupes pagasta pārvaldes budžetā.
– Darbi ir pabeigti, SIA „Heta-Būve", kas veica laukuma rekonstrukciju, visu izdarīja, kā bijām iecerējuši. Pagasta pārvaldes un tautas nama kopīgais pagalms tagad ir sakārtots, ir, kur lietusūdeņiem aiztecēt, tāpat esam palielinājuši gājējiem domāto daļu, un sava vieta ir ierādīta arī automašīnām. Izlīdzināts reljefs, un gājējiem tagad ir daudz ērtāk apmeklēt gan pagasta pārvaldi, gan kultūras namā notiekošos pasākumus un aktivitātes. Laukuma rekonstrukcija izmaksāja ap 12 000 eiro, – vaicāts par paveikto, „Staram" pastāstīja Ošupes pagasta pārvaldes vadītājs Aigars Šķēls.