Jaunkalsnavā pagājušajā nedēļā tika aizvadīta pirmā jauniešu nometne „Campo Jēzus".
Tajā piedalījās vairāk nekā 90 jauniešu no vairāk nekā 10 dažādām pilsētām un ap 30 pieaugušo, tajā skaitā dažādu kongregāciju konsekrēto personu, kuri strādāja, lai nometne varētu aizritēt tik labi, kā tā notika. Nedēļas laikā jaunieši piedalījās dažādās sportiskās aktivitātēs, spēlēs, radošajās darbnīcās, iesaistījās sarunās, piedalījās Svētajās Misēs un baudīja ārzemju viesu koncertus. Jaunieši nakšņoja teltīs, cēlās pulksten 7.30, lai pulksten 8.15 jau dotos uz rīta lūgšanām – laudēm.
Noslēguma dienā jauniešus apciemoja bīskaps emeritus Antons Justs, kas pasvētīja visus radošajās darbnīcās jauniešu uztaisītos darbus, aprunājās ar jauniešiem, vadīja Svēto Misi un teica stiprinošu sprediķi. Noslēgumā pie jauniešiem bija ieradies arī Madonas novada pašvaldības priekšsēdētājs Andrejs Ceļapīters.
Ekselence Antons Justs savā uzrunā balstījās uz citātu no Bībeles – „Jūs esat zemes sāls" (Mt 5,13-14), sakot: – Sāls ēdienam piešķir garšu, mīļie jaunieši, jūs visi esat šīs zemes garša!
Aicinot jauniešus būt garīgiem, bīskaps emeritus uzdāvināja simbolisku sainīti ar sāli un minēto Bībeles citātu, deva svētību un aicināja būt vienotiem lūgšanā par Latviju, kopīgi nodziedot Latvijas himnu.