Interesanti bija reģionālā laikraksta slejās un fotogrāfijās uzzināt par Madonas pilsētas svētku norisēm divu dienu garumā. Bet vīru kora "Gaiziņš" kungi un sieviešu kora "Silvita" dāmas šīs divas dienas pavadīja republikas otrās lielākās pilsētas Daugavpils apkaimē, piedaloties Latgales Dziesmu svētku pasākumā.
Jau brauciena laikā ar interesi tika vērotas retro automašīnas, kas straumēm devās ceļā uz minirallija galapunktu Madonā. Neiztika arī bez Daugavpils cietokšņa un Naujenes centra apskates. Bet svētdien svētku dalībniekus lutināja saulīte Stropu meža estrādē. Ļoti daudz bija ne tikai dalībnieku, bet arī skatītāju un klausītāju. Daudzu kolektīvu dalībnieki šo pasākumu izmantoja arī ekskursijām – arī Madonas novadu pārstāvošie. Tālais ceļš nenobaidīja pat Limbažu pilsētas sieviešu kora dalībnieces.
Pēc Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas svētku uzrunas klātesošajiem sākās un vairākas stundas turpinājās svētku koncerts, gan arī ar dejotājiem, bet bez dalībnieku svētku gājiena, jo negribējās nevienam atcerēties to neveiksmi, kad lietusgāzes dēļ to iznāca pārtraukt. Noslēgumā bija arī svētku salūts, pirms pasākuma dalībnieki vakara krēslā devās mājupceļā.