Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Slimnīcas valdes priekšsēdētājs iesniedzis atlūgumu

BAIBA MIGLONE

Autors • 09.06.2015.

Burtu lielums

„Stara" rīcībā nonākusi informācija, ka jūnija sākumā atlūgumu iesniedzis „Madonas novada pašvaldības SIA „Madonas slimnīca" valdes priekšsēdētājs Artis Stuburs.

Vakar sazinoties ar Madonas novada domes priekšsēdētāju Andreju Ceļapīteru, kas ir arī pašvaldības kapitāla daļu turētāja pārstāvis SIA „Madonas slimnīca", viņš šo faktu apstiprināja. – Šobrīd neko precīzāk komentēt nevaru. Piektdien būs paplašinātā Madonas slimnīcas valdes sēde, kurā piedalīšos arī es kā pašvaldības kapitāla daļu turētāja pārstāvis, un vēlmi tajā piedalīties ir izteikuši arī slimnīcas kolektīva pārstāvji, –
informēja Andrejs Ceļapīters. – Tas ir valdes priekšsēdētāja lēmums. No manas, kā pašvaldības kapitāla daļu turētāja pārstāvja, puses bija vēlme saplānot slimnīcas attīstības stratēģiju, kā arī aktīvas rīcības plānu un to arī realizēt saistībā ar pašreizējo situāciju. Diemžēl tas šā pusotra gada laikā, kopš Artis Stuburs ir slimnīcas valdes priekšsēdētāja amatā, nav izdevies. Šajā sakarībā mums ir bijušas daudzas diskusijas. Neilgi pirms atlūguma iesniegšanas bija slimnīcas valdes sēde, kurā kārtējo reizi tika runāts par to, ka vadības līmeņa jautājumi ir jāatrisina – proti, jāidentificē problēmas, jāsaplāno nākotnes rīcība un aktīvi arī jāstrādā, lai slimnīca attīstītos, sākot no vadlīnijām, konkrētiem mērķiem, uz ko mēs ejam nākamajos 10-15 gados, beidzot ar kadriem. Bet vai tas ietekmēja Arta Stubura lēmumu, grūti teikt. No mūsu puses nekad nav bijis tādas nostājas, ka ar Arti Stuburu būtu jāpārtrauc darba attiecības.
Savukārt Artis Stuburs no plašākiem komentāriem „Staram" atteicās, sakot, ka tie acīmredzot varētu sekot pēc slimnīcas valdes sēdes, par kuru gan viņš vēl pagaidām neesot informēts.
Kā zināms, Arti Stuburu SIA „Madonas slimnīca" valdes priekšsēdētāja amatā Madonas novada domes deputāti apstiprināja domes ārkārtas sēdē 2013. gada 5. septembrī, pēc tam, kad atbalstu neguva pirmie divi konkursā uz šo vietu pieteikušies kandidāti (viens savu kandidatūru iepriekš atsauca pats). Pirms tam Artis Stuburs bija Gulbenes novada sociālā dienesta sociālo pakalpojumu nodaļas vadītājs.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px