Ar sirsnīgām pasakām un krāšņiem zīmējumiem konkursam „Piena pasaku kamoliņš" sevi pieteikuši Lazdonas pamatskolas, Kalsnavas pamatskolas, Andreja Eglīša Ļaudonas vidusskolas, Lubānas vidusskolas, Madonas pilsētas 1. vidusskolas, Madonas pilsētas 2. vidusskolas un Bērzaunes pamatskolas audzēkņi.
Noslēdzies biedrības „Siera klubs" pieteiktais pasaku un zīmējumu konkurss „Piena pasaku kamoliņš". Konkursa rīkotāja, biedrības „Siera klubs" valdes priekšsēdētāja Vanda Davidanova komentē: – Konkursa mērķis bija ne tikai skolēnu fantāzijas un ideju rosināšana, bet arī viņu draudzības stiprināšana ar Latvijā ražotiem piena produktiem, lai tos pēc iespējas vairāk lietotu ikdienā uzturā. Konkursa rezultāti ir pārsteidzoši labi: piedalījās 64 skolu skolēni, iesūtot 555 pasakas un 120 zīmējumu. Ļoti atsaucīgas bija Madonas novada skolas.
Liels paldies čaklajiem rakstītājiem un zīmējumu autoriem, kā arī skolotājām, kuras audzēkņus mudināja piedalīties konkursā. Iesūtīti skaisti, sirsnīgi un gudri darbiņi. Pasakas jāizlasa, jāizvērtē, tikai tad varēšu nosaukt visinteresantākos jaunrades darbiņus. Pagaidām, tos pārlapojot un apskatot zīmējumus, ir skaidri galvenie varoņi, un tie ir siers, biezpiens, piens un jogurts. Jādomā, ka šie produkti bērniem vislabāk garšo.
Biedrības „Siera klubs" valdes sēdē tika izskatīts arī jautājums par „Piena pasaku kamoliņa" veiksmīgo ceļu Latvijas skolās un nākotnes redzējums. Valdes locekļi nolēma, ka jācenšas piesaistīt līdzekļus, lai atkal varētu izdot pašu bērnu rakstītu un zīmētu grāmatiņu. 2007. gadā tas izdevās – tika izdota krāsaina grāmata „Pasakas piena glāzē", kas ir 144 lappušu bieza, ar tik jauku saturu, ka joprojām priecē lasītājus un autorus, kas jau izauguši lieli un daudzi audzina savus bērnus.