17. maijā Madonas kultūras namā notika Madonas koru apriņķa skate, tajā piedalījās desmit kolektīvu.
Lai gan pieaugušo kolektīviem šis nav Dziesmu svētku gads, skate Madonas koru apriņķa pārstāvjiem tiek organizēta ik gadu. Šoreiz žūrijā darbojās diriģenti Anda Lipska, Ārijs Šķepasts un Ēriks Čudars. Kopvērtējumā kori ieguva tikai augsto I un II pakāpi.
Cesvaines kultūras nama senioru jauktais koris „Virši", diriģente Antra Āboltiņa, par sniegumu saņēma 37,5 punktus un II pakāpi. Madonas kultūras nama senioru jauktais koris „Mantojums", diriģente Ināra Stepāne, ieguva 41 punktu un I pakāpi. Lubānas kultūras nama senioru sieviešu koris „Noskaņa", diriģente Silvija Bērziņa, ieguva 40 punktu un I pakāpi. Kalsnavas pagasta sieviešu koris „Silvita", diriģente Antra Ābol-tiņa, ieguva 38 punktus un II pakāpi. Bērzaunes pagasta Sauleskalna tautas nama vīru koris „Gaiziņš", diriģente Rita Briņķe, ieguva 37 punktus un II pakāpi. Mētrienas kultūras nama sieviešu koris „Jūsma", diriģente Ilze Rijniece, ieguva 42,5 punktus un I pakāpi. Praulienas pagasta jauktais koris, diriģents Jānis Rijnieks, ieguva 37,2 punktus un II pakāpi. Cesvaines kultūras nama jauktais koris „Cesvaine", diriģente Ija Voiniča, ieguva 42 punktus un I pakāpi. Ļaudonas pagasta jauktais koris „Lai top!", diriģente Anita Melnupa, ieguva 42 punktus un I pakāpi. Madonas kultūras nama jauktais koris „Madona", diriģents Jānis Rijnieks, ieguva 39 punktus un II pakāpi.