Madonas novada pašvaldības domes ārkārtas sēdē tika lemts par zemes īpašumu apvienošanu.
Mārcienas pagasta pārvaldes vadītāja Ināra Mālniece deputātus informēja, ka Mārcienas pagastā ir divi Valsts zemes dienesta kadastra informācijas sistēmā atsevišķi reģistrēti pašvaldībai piekritīgi zemes īpašumi, kurus nepieciešams apvienot vienā īpašumā, lai varētu reģistrēt zemesgrāmatā uz Madonas novada pašvaldības vārda: zemes īpašums „Liepnieki", kas sastāv no viena apbūvēta zemesgabala ar platību 1,22 ha, un zemes īpašums, kas sastāv no viena neapbūvēta zemesgabala ar platību 3,11 ha. Abi zemes īpašumi ir funkcionāli saistīti, uz viena no tiem atrodas privātpersonai piederoša dzīvojamā māja un saimniecības ēkas.
Dome nolēma apvienot abus zemesgabalus un apvienotajam īpašumam ar kopējo platību 4,33 ha piešķirt nosaukumu „Liepnieki", nosakot lietošanas mērķi – zeme, uz kuras galvenā saimnieciskā darbība ir lauksaimniecība.