20. maijā pulksten 14.30 skvērā pie jauniešu iniciatīvu centra „Kubs" notiks Madonas bērnu un jauniešu centra sezonas noslēguma tikšanās „Labs tas darbiņš, kas padarīts".
Kad visas pulciņos iegūtās zināšanas saliktas pa plauktiņiem, jaukā pavasara pēcpusdienā varēs izspēlēt dažādas spēles (lietišķie mākslas pulciņi), izrādīt sevi (mūzikas un teātra pulciņi, frizieru pulciņš, pulciņš „Mācāmies kopā ar mājdzīvniekiem") un uzslavēt labākos. Šāda veida pasākums maija beigās jau kļuvis par tradīciju, un gan vecāki, gan bērni un jaunieši aicināti kuplināt Madonas BJC aktivitāti arī šogad.