Madonas novada jauniešu dome rīko gadskārtējo „Pavasara forumu" 15. maijā Madonā, jaunatnes iniciatīvu centrā „Kubs".
Šī foruma uzsvars ir iepazīstināt ar jauniešu domi un tās pienākumiem, iemācīt pareizi uzrakstīt CV un motivācijas vēstuli, apmainīties ar jauniešu pieredzes stāstiem, aktīvi pavadīt laiku zaļumos, orientējoties pa pilsētu, un piesaistīt jaunus aktīvistus Madonas novada jauniešu domei, un vienkārši labi pavadīt dienu kopā. Kā arī būs iespēja tikties ar NVA karjeras konsultanti, izspēlējot karjeras spēli. Foruma ietvaros kopīgi sveiksim MFJIC „Kubs" 3. dzimšanas dienā. Kopīgi vakaru pavadīsim neformālā gaisotnē – ar mūziku, desiņu cepšanu un sarunām svaigā gaisā.
Foruma sākums – pulksten 15, bet, ja kādam nav iespējams ierasties šajā laikā, mēs ar prieku jūs gaidīsim arī vēlāk. Jūsu vienīgais nopietnais uzdevums pirms foruma ir aicināt līdzi māsas, brāļus, draugus vai klasesbiedrus, jo gaidīts būs ikviens. Foruma aktivitātes plānotas līdz pulksten 23, tāpēc aicinām jūs uz vismaz daļu no pasākuma.
Nāc, piedalies un līdzdarbojies!