No 26. aprīļa līdz 3. maijam Klāgenfurtē (Austrijā) norisinājās 13. Eiropas Savienības dabaszinātņu olimpiāde.
Latviju olimpiādē pārstāvēja: Reinis Irmejs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija), Rihards Puplovskis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija), Edgars Batkovskis (Jelgavas Valsts ģimnāzija), Artis Galvanovskis (Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola), Sintija Zepa (Madonas Valsts ģimnāzija), Rūta Ozoliņa (Valmieras Valsts ģimnāzija). Parādot savas zināšanas bioloģijā, ķīmijā un fizikā, spēju darboties praktiski un strādāt komandā, skolēni olimpiādē sacentās ar 48 komandām no 24 Eiropas Savienības valstīm. Latvijas skolēnu komandas izcīnīja bronzas un sudraba medaļas. Skolēnu komanda, kurā darbojās Sintija Zepa, mājās pārveda bronzas medaļas.