BĒRZAUNES pagasta Bēbīšu skolā maijā paredzētas vairākas aktivitātes.
– Rit jau otrais mēnesis, kopš Bērzaunē darbojas Bēbīšu skola, ko Bērzaunes bērnu un jauniešu centra telpās atklājām 23. martā. Pati esmu māmiņa gadu vecajam Mārcim un saprotu, cik svarīga māmiņām ir šāda kopā būšana un iespējas kaut uz brīdi atslēgties no ikdienas, iegūt jaunus draugus, kā arī zināšanas bērniņa audzināšanā. Kopā ar Bērzaunes bērnu un jauniešu centra vadītājiem Anitu un Raimondu Aizstrautiem uzrakstījām projektu Borisa un Ināras Teterevu fondam un guvām atbalstu 7000 eiro apmērā, līdzfinansējumu 700 eiro piešķīra Madonas novada dome. Izremontējām telpas, un pirmās nodarbības pie mums bija jau martā. Par projekta līdzekļiem esam arī iegādājušies sporta inventāru, un ir iecere nākotnē piedāvāt māmiņām bezmaksas nodarbības kopā ar fizioterapeiti. Māmiņas ar bēbīšiem uz nodarbībām brauc gan no mūsu pagasta, gan no Lazdonas, Madonas – mēs esam atvērti visām māmiņām un bērniņiem, – stāsta Zanda Roģe. – Maijā Bēbīšu skolā ir plānotas trīs nodarbības. 12. maijā pulksten 13 pulcēsimies uz filcēšanas nodarbībām Janas Mežvinskas vadībā, savukārt 19. maijā paredzēta tikšanās ar astroloģi Danutu Kiopu, kas stāstīs par saskarsmi ar bērniņu un citiem ģimenes locekļiem, bet vēl pēc nedēļas – 24. maijā pulksten 14 – būs tikšanās ar psiholoģi Dzintru Mizuku (obligāta iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni 26368189). Runāsim par dažādām aktuālām tēmām, pēc kopējās tikšanās ir arī iespēja runāt ar psiholoģi divatā. Savukārt, kamēr mammas izglītojas, pati pieskatu mazulīšus. Starp citu, skoliņa darbojas arī ārpus nodarbībām, un, ja māmiņai ir nepieciešams uz pāris stundām atstāt pieskatīšanai mazuli, lai nokārtotu kādas neatliekamas lietas, viņa droši var zvanīt man uz tālruni 28472829 un atstāt bēbīti pieskatīšanai.