16. aprīlī Zemkopības ministrijā uz pasākumu „Augsim Latvijai" goda nominācijas saņemšanai pulcējās mazpulcēni no visas Latvijas.
Pasākumā tikās jaunieši, kuri vismaz piecus gadus ir izstrādājuši, realizējuši projektus, par kuriem saņēmuši sertifikātus.
Uz goda nomināciju (apbalvojums par paveikto – sudraba karotīte) šogad pretendēja 35 jaunieši. Viņu sagatavoto prezentāciju par veikumu mazpulkā vērtēja Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra, Latvijas Jauno Zemnieku savienības un Latvijas Mazpulku padomes pārstāvji. Pēc prezentācijas jaunieši tika aicināti viesoties ministra Jāņa Dūklava kabinetā, kur iepazinās ar ministra darba gaitām, noslēgumā kopīgi nofotografējās. – Liels gandarījums, ka no Madonas novada pasākumā piedalījās Diāna Podniece, 117. Ļaudonas mazpulka dalībniece, – uzsver Madonas novada mazpulku koordinatore Sandra Zavale. – Par paveikto sakām paldies mazpulka skolotājai Līgai Grāvītei.