Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Izskanējis labdarības koncerts

LAURA SMUDZE, biedrības „Ozols un zīle" valdes priekšsēdētāja

Autors • 21.04.2015.

Izskanējis labdarības koncerts
Burtu lielums

13. aprīlī Liezēres pamatskolā izskanēja biedrības „Ozols un zīle" organizētais labdarības koncerts „Būsim kopā!".

Ar koncertu un ziedojumu vākšanas akciju biedrība centās tuvoties savam izvirzītajam mērķim – Liezēres pagasta bērnu dzīves un vides kvalitātes uzlabošana. Par savāktajiem ziedojumiem 158 eiro apmērā skolas un bērnudārza bērniem ir iegādātas jaunas, attīstošas galda spēles saturīgākai brīvā laika pavadīšanai. Arī vairākas labvēļu ziedotās spēles radīs pielietojumu bērnu atpūtas telpās.
Pusotru stundu garā koncerta programma ar savu sirsnību un daudzveidību priecēja kuplo skatītāju un klausītāju pulku. Harmonisko vadītāju Montas un Ivo pieteiktie muzikālie, teātra, deklamācijas un deju priekšnesumi valdzināja ar patiesumu un vienkāršību. Vai tā būtu tautas deja, Raiņa dzejolis, R. Paula, M. Freimaņa, L. Reinika vai M. Brauna dziesma, V. Plūdoņa dzejas attēlojums spēlē, aizkustinošs dziedājums krievu valodā vai I. Melgalves prozas lasījums, katrs priekšnesums rada redzīgas acis, dzirdīgas ausis un atvērtas sirdis. Bērnu un pedagogu centieni vainagojās aplausiem un ovācijām skatītāju rindās.
Koncertu plānoja un īstenoja Liezēres pamatskolas direktore Jolanta Pabērza ar pedagogu saimi – pirmsskolas izglītības grupu skolotājām L. Biķernieci un I. Ausekli, deju kolektīvu vadītājām A. Skaidro un I. Ļubovicku, koru vadītājiem A. Barkovsku un J. Rijnieku, teātra pulciņu skolotājām I. Akulovu un L. Vanagu, daiļrunātāju skolotāju M. Gravāni, ansambļa „Draugi" vadītāju O. Gailīti un kokles pavadījuma izpildītāju un dziedātāju Z. Imšu.
Ar tādām sentencēm kā „paldies ir milzīgs kā kalns, kam netiek pāri neviens cilvēks",„paldies ir sociālā saite, kas sien bagāto ar nabagu",„paldies ir vienīgā valūta, kas nav mainījusi kursu" ieskanējās un noslēdzās koncerts „Būsim kopā!". Lielu pateicību ikvienam šī projekta atbalstītājam veltām arī mēs, biedrība „Ozols un zīle".
Lai arī turpmāk varētu īstenot ne mazāk iedvesmojošus un lietderīgus pasākumus, laipni aicināti pievienoties biedrības biedru pulkam! Būsim kopā, darbosimies kopā, priecāsimies kopā!

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px