Gluži nemanot paskrējuši šā gada pirmie mēneši, un klāt ir pēdējā ikmēneša tikšanās senioriem, lai pēc vasaras atkal tiktos rudenī.
Aicinām ikvienu uz tikšanos 22. aprīlī pulksten 12 Madonas muzeja izstāžu zālēs, lai radītu pavasarīgu noskaņojumu sev un citiem. Pie mums viesosies pirmsskolas izglītības iestādes „Saulīte" bērni ar nelielu muzikālo priekšnesumu, savukārt pasākuma otrā daļa būs veltīta gaidāmajai Mātes dienai.
Pēc pasākuma būs iespējams iepazīties ar muzeja izstādēm: Inguna Krolle-Irbe „Gaismas noplūde", Ziemeļvalstu laikmetīgās arhitektūras izstāde „Nordic ID", „Podniecība no muzeja krājuma" un „Zariņu ģimene Cesvainē".