Šodien, 15. aprīlī, pulksten 14 Madonas novada pašvaldības ēkā (Saieta laukumā 1) notiks Izglītības un zinātnes ministrijas organizēts seminārs.
Semināra tēma skars jauno pedagogu atalgojuma modeli. Semināra mērķauditorija ir vispārizglītojošo skolu direktori un vietnieki (no katras skolas līdz diviem administrācijas pārstāvjiem). Semināra mērķis ir diskutēt par izstrādāto jauno pedagogu atalgojuma modeli un ar to saistītiem aktuālajiem jautājumiem, vienlaikus iepazīstinot skolu administrāciju ar viņu pienākumiem saistībā ar modeļa ieviešanu.