No 8. līdz 10. maijam Cēsīs tiek rīkots Latvijā pirmais skolēnu debašu čempionāts.
Uz to līdz 20. aprīlim aicinātas pieteikties Latvijas skolu debatētāju komandas. Tiek aicināti skolēni, kuri vēlas likt lietā savas zināšanas un iemācīties jaunas prasmes debatējot, internacionāli atzītā Pasaules skolu debašu čempionāta formā, sacenšoties ar komandām no Baltijas un citām valstīm. Debašu tēma – „Parlaments uzskata, ka Eiropas Savienībai jāpieprasa, lai interneta lietotāji, ES dalībvalstīs, tiešsaistē lietotu savus īstos vārdus".