8. aprīļa pēcpusdienā Madonas pensionāru biedrībā atkal jauks pasākums – Lieldienu turpinājums, gaismas atnākšana, un pulciņam jauku dāmu tiek svinētas jubilejas.
Sākumā priekšsēdētājas Eritas atskats uz ietilpīgo vārdu – dzīve – kopumā, un tad par katras jubilāres veikumu, par apzinīgo darbu. Par to, ka nācis klāt kāds gredzens mūža vijumā. Bagātību vācelīte Daina runā iemīļoto dzejnieku vārsmas. Skanot jubilāru izlozētām dziesmām, tiek dāvāti ziedi, teikti laba vēlējumi. Ziedu katrai liels klēpis – no tuviem cilvēkiem, draugiem, paziņām.
Šādi iepriecinoši pasākumi notiek tad, kad prieku nepienes klāt maisos, bet rada paši. Kuram ir dots, tas dalās. Idejas, atsaucība, un – kā saka – "viss notiek". Īsā laikā rodas amizants "aktu-kaktu" ansamblis ar repertuāru "trinkš pa bundžām", kurā piedalās dziedošas un spēlējošas seniores, jaunas sirdī un glītas vaigā. Visiem jautri, visi smaida!
Ar Dieva svētību un čaklām rokām sarūpēts bagāts mielasts. Kopīga pasēdēšana un padziedāšana. Sarunas par pensijām un politiku nolikām malā. Tādus apmierinātus lielais vējš mūs izpūta pa mājām.
Sirsnīgu pateicību organizētājiem un darītājiem vairāku pensionāru vārdā izsaka BENITA TAURIŅA