LIEZĒRES pamatskolas sporta zālē 13. aprīlī pulksten 13 biedrība „Ozols un zīle"aicina uz labdarības koncertu „Būsim kopā".
– Koncertā piedalīsies Liezēres pamatskolas un bērnudārza audzēkņi, un tā mērķis ir ziedojumu vākšana galda spēļu iegādei skolas un bērnudārza vajadzībām, lai viņi varētu saturīgāk pavadīt brīvo laiku gan skolā, gan bērnudārzā. Koncerta apmeklētāji arī aicināti labi saglabājušās galda spēles un puzles, kuras mājās vairs nerod pielietojumu, ziedot bērniem. Ļoti ceram uz vietējo iedzīvotāju atsaucību, jo šis ir mūsu biedrības pirmais publiskais pasākums, – informē biedrības „Ozols un zīle" priekšsēdētāja Laura Smudze. – Ideja par biedrības, kuras mērķis būtu Liezēres pagasta bērnu dzīves un vides kvalitātes uzlabošana, dibināšanu radās Liezēres pamatskolas vecāku padomē. Interesenti tika uzaicināti uz biedrības dibināšanas sapulci, un tā nu sanāca, ka mani šajā sapulcē ievēlēja par biedrības priekšsēdētāju. Biedrība oficiāli tika reģistrēta 2. februārī. Biedru pagaidām nav pārāk daudz – nepilni divi desmiti, bet esam paguvuši uzrakstīt jau pirmo projektu par bērnu nometni Liezērē, gaidām rezultātus. Padomā arī nākamie projekti, jo uz tiem jau lielākoties arī balstās līdzekļu piesaiste un biedrības aktivitātes. Galvenais ir izkustināt cilvēkus un visiem kopā paveikt kaut ko labu mūsu bērnu labā, jo šobrīd šāda veida aktivitātes mūsu pagastā tā kā mazlietiņ ir pieklusušas, varbūt visiem kopā izdodas šo lietu iekustināt.