Madonas iedzīvotāji šajās dienās vērsa laikraksta „Stars" uzmanību uz to, ka vairākām ēkām pilsētas centrā tiek mainītas logu rūtis, jo tās izsituši kādi ļaundari.
Valsts policijas pārstāve Sintija Virse apstiprināja divus reģistrētus notikumus. – Konstatēts, ka laikā no 7. marta pulksten 14 līdz 9. marta pulksten 7 Madonā, Raiņa ielā 4, veikalā „Lauku labumi" izsista viena loga rūts. Savukārt 9. martā, ap pulksten 8.10, Madonā, Raiņa ielā 3, VID nodaļas ēkai no Blaumaņa ielas puses izsisti divi pakešlogu stikli. Abos gadījumos notikušā apstākļi un zaudējumi tiek noskaidroti, – informēja Sintija Virse. Jautāta, vai tas varētu būt kāds sīkā huligānisma „vilnis", policijas pārstāve pauda, ka abos reģistrētajos gadījumos uzsākts kriminālprocess par notikušā faktu un tīšu mantas bojāšanu.