Nesen laikraksta „Stars" lasītājs dalījās pārdomās:
– Bieži vien dzīvojamo māju kvartālos ir tāda situācija, ka šķirojamo atkritumu konteineri ir pārpildīti, jo cilvēki patiešām apzinīgi šķiro. Tad nu tiem, kas atnākuši pie jau pārpildīta konteinera, nekas cits neatliek, kā cītīgi sašķirotos atkritumus izmest pie kopīgajiem sadzīves atkritumiem. Tādējādi zūd šķirošanas jēga, jo, acīmredzot, konteineri vai nu netiek pietiekami bieži izvesti, vai tie ir uzstādīti pārāk mazā daudzumā.
SIA „Madonas namsaimnieks" valdes loceklis Osvalds Lucāns, iepazīstināts ar Madonas iedzīvotāja novērojumiem, komentēja situāciju: – No iedzīvotāju puses atkritumu šķirošana patiesi ir veiksmīga, diemžēl „Madonas namsaimniekam" šis process saistās ar mīnusa zīmi. Neraugoties uz to, strādājam un turpināsim strādāt; zinām par vietām, kur šķirotie atkritumi krājas ātrāk, jo cilvēki apzinīgi šķiro. Līdz ar to uzņēmums papildus iegādāsies šķirojamo atkritumu konteinerus, lai būtu vairāk vietu un iespēju šķirotos atkritumus izmest. Visticamāk, iepirkums tiks veikts mēneša laikā. Ātrāk to nevarējām darīt, jo valdīja ziemas apstākļi, taču arī vietām, kur šie konteineri tiks uzstādīti, jābūt aprīkotām. Tas gan nav mūsu lauciņš, bet to izdarīsim.