No 16. līdz 19. martam 1.-3. klašu Madonas bērnu un jauniešu centra (BJC) pulciņu audzēkņiem iecerētas četras raibas dienas, kam dots nosaukums „Kopā jautrāk".
Tikšanās laikā bērni zīmēs, veidos, spēlēs teātri, muzicēs, iepazīs Madonu un mācīsies būt pieklājīgi.
Kā informē Madonas BJC metodiķe Vija Pelše, katru dienu pulksten 9.30 jauniešu iniciatīvu centrā „Kubs" bērni pulcēsies un tiksies ar skolotājiem, lai kopīgi darbotos, kopīgi pusdienotu (1,50 eiro dienā), bet pulksten 16 pēc ražīgas dienas dotos mājup.
Skolēnus brīvā laika pavadīšanas iecerei var pieteikt, rakstot uz elektronisko adresi [email protected] vai zvanot uz tālruni 64807552, 28319577.
Organizatoriem jāzina bērna vārds, uzvārds, klase un kuru pulciņu skolēns apmeklē. Interesentiem, kuri neapmeklē Madonas BJC pulciņus, maksa par materiāliem visām četrām dienām būs 5 eiro.