Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Policijas hronika no 22. līdz 26. februārim

Redakcija

Autors • 02.03.2015.

Burtu lielums

22. februārī
No rīta Madonas policijā saņemta informācija, ka nakts laikā Lubānā, Ozolu ielā, nozagta automašīna Audi, kas atradās mājas pagalmā. Policija nekavējoties uzsāka zādzības izmeklēšanu, un vēlā pēcpusdienā automašīna atrasta avarējusi Ogres novadā, uz autoceļa Rīga-Ērgļi.

Vēlāk Rīgā tika aizturēts arī iespējamais aizdomās turamais – kāds 1993. gadā dzimis vīrietis, kurš tikai dienu iepriekš atbrīvojies no ieslodzījuma vietas, kur bija izcietis sodu par identisku noziegumu – automašīnas zādzību. Šajā situācijā aizdomās turamā iespējas tikt pie transportlīdzekļa atviegloja fakts, ka automašīna atradās pagalmā neaizslēgta, turklāt ar aizdedzē atstātām atslēgām. Policija atgādina – pat ja automašīna atrodas šķietami drošā vietā, nekādā gadījumā nevajag to atstāt atvērtu vai ar aizdedzē atstātām atslēgām.

23. februārī

Madonas policija aizdomās par 100 kg kapara vadu zādzību Madonas novadā, Bērzaunes pagastā, aizturēja 1973. gadā dzimušu vīrieti un 1978. gadā dzimušu vīrieti. Policijā par zādzību sākts kriminālprocess.

24. februārī

Pēc pulksten 21 Madonā, Lazdonas ielā, pie automašīnas Audi A6 stūres 1,38 promiļu reibumā bija sēdies 1990. gadā dzimis vīrietis. Vadītājam nebija transportlīdzekļa vadīšanas tiesību.

Īsi pirms pulksten 12 Madonā, Poruka ielā, atrasts 1950. gadā dzimuša vīrieša līķis. Mirušajam netika konstatētas acīmredzamas vardarbīgas nāves pazīmes, taču precīzu nāves cēloni noskaidros eksperti. Policija noskaidro visus apstākļus.

26. februārī

No rīta saņemta informācija, ka naktī uz ceturtdienu Madonā, Rūpniecības ielā, automašīnai BMW nozagtas divas riepas. Policija noskaidro zādzības apstākļus.

Konstatēts, ka laikā no trešdienas uz ceturtdienu Cesvainē, Krasta ielā, pagaidām nenoskaidrotas personas ar baltu krāsu nopūtušas automašīnu SAAB. Policija noskaidro visus notikušā apstākļus un iesaistītās personas.

Ap pulksten 17 saņemts izsaukums par autoceļa Madona-Lazdona ceļa malā guļošu sievieti. 1954. gadā dzimusī sieviete atradās spēcīgā alkohola reibumā; lai neapdraudētu savu dzīvību, viņa nogādāta dzīvesvietā. Sievietei sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols, un par šādu pārkāpumu draud naudas sods līdz 40 eiro, savukārt, ja pārkāpums izdarīts atkārtoti gada laikā, naudas sods var būt no 140 līdz 350 eiro.

Informāciju sagatavoja: SINTIJA VIRSE,
Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes
Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas
vecākā inspektore

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px