26. februārī pulksten 11 Madonas bērnu un jauniešu centrā tiksies kluba „Pie kamīna" pensionētie ļaudis.
Šoreiz no pašu vidus klubiņa dalībniece Marija Borozinska uzrunās sanākušos un dalīsies iespaidos par ceļojumu uz Horvātiju. – Marija stāstīs par kultūru, vēsturi un tradīcijām, kā arī rādīs iemūžinātos skatus ar skaisto Plitvicas ezeru, nacionālo parku, putojošiem ūdenskritumiem, Istras pussalu – Pulu, pilsētiņu Roviņju, Venēciju un citām vietām, – atklāj pasākuma organizatore, Madonas bērnu un jauniešu centra interešu izglītības metodiķe Vineta Blumberga. – Savukārt otrajā daļā aicināta praktiskā psiholoģe Ineta Seile. Viņas tēma – „Pateicības noslēpumi". Praktiskā psiholoģe izvirzīs jautājumus, kuri svarīgi mums visiem. Kāpēc pievērst uzmanību it kā vienkāršai, bet ļoti svarīgai īpašībai cilvēka dzīvē – pateicībai? Kā aicināt šo gaišo viešņu savā dzīvē? Kas jādara, lai rastos ieradums – būt pateicīgam? Par ko pateikties sarežģītās dzīves situācijās, kad trūkst padoma, par ko īsti pateikties?
Tie ir tikai daži jautājumi, uz kuriem kluba „Pie kamīna" dalībnieki visi kopā meklēs atbildes. – Ieviesīsim skaidrību, kāds ir tas mazumiņš, ko katrs var darīt pats, lai radītu patīkamus brīžus savā dzīvē, – rezumē Vineta Blumberga.