Madonas pilsētas un novada pensionāru biedrība kārtējo reizi saņēma ielūgumu no firmas „Tallink" piedalīties pavasara jūras ceļojumā ar prāmi „Isabelle" 26. aprīlī uz Stokholmu.
No iepriekšējā ceļojuma madonieši pārveda 8 loterijas laimestus. Mums patika! Ceļot var arī jaunākie – četrvietīgā kajītē jābūt vismaz vienam no 60 gadiem. Bērni līdz 11 gadiem – par velti, tikai brokastīs jāpiemaksā 4,50 eiro; bez tiesībām aizņemt atsevišķu guļvietu. Beztermiņa pases – neder. Pieaugušajiem cena 34,75 eiro, vēl arī 30 eiro par autobusu un ekskursiju pa Stokholmu, ar Skokloster pils apmeklējumu. Kopā – 64,75 eiro. Bērniem jābūt ID kartei vai pasei un vecāku atļaujai. Nepilsoņu pasēm problēmu nav. Jāpadomā arī par apdrošināšanu. Vēlams pieteikties laicīgi – senioru kruīzam ir liela piekrišana. T. 22444401 vai 64821057; vai internetā – www.tallink.lv.
PENSIONĀRU BIEDRĪBAS AKTĪVISTI