Klāt februāris un arī ikmēneša tikšanās ar senioriem ciklā „Dzīves un mākslas krāsās", kas notiks 18. februārī pulksten 12 Madonas muzeja izstāžu zālēs.
Šajā tikšanās reizē muzejā viesosies Vita Bel Houari, kas vairākus gadus dzīvojusi saulainajā Marokā. Vita pastāstīs vairāk par šo eksotisko valsti ar bagāto, no mums atšķirīgo kultūras mantojumu un tradīcijām, daudzveidīgo klimatu un dzīvi šajā valstī. Tikšanās otrajā daļā iepazīsimies ar muzeja jaunieguvumiem un muzejā eksponētajām izstādēm: „Uz lielās dzīves trases. 20. gadsimta 60. gadu grafiskā valoda", Žanis Bezmers „Pieskares punkti aizgājušam laikam. Foto notikumi 1985-1990", Brīvības cīņas Andreja Lapiņa fotogrāfijās un izstādi par gleznotāju, novadnieci Mariannu Peilāni. Uz tikšanos Madonas muzejā!