6. februārī
Pēc pulksten 23 Ērgļos, Oškalna ielā, pieķerts iereibis Opel Vectra vadītājs. 1993. gadā dzimušais vīrietis pie automašīnas stūres bija sēdies 0,3 promiļu reibumā. Vadītājam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.
7. februārī
Ap pulksten 9 no rīta Madonā, Rūpniecības ielā, 1988. gadā dzimis vīrietis pie automašīnas Ford Focus stūres bija sēdies bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām un acīmredzamā reibumā. Vīrietis gan atteicās no alkohola koncentrācijas noteikšanas, taču tas neatbrīvo no atbildības un šādos gadījumos jārēķinās ar maksimālo likumā noteikto sodu par sēšanos pie stūres reibumā.
8. februārī
Madonā administratīvi sodīts kāds 1985. gadā dzimis vīrietis, kurš ar agresīvu uzvedību traucēja citu cilvēku mieru un ignorēja vispārpieņemtās uzvedības normas veikalā „Supernetto".
Madonas policijā saņemta informācija, ka laikā no 6. februāra pulksten 23 līdz 7. februāra pulksten 3 Varakļānu novadā, Varakļānos, deviņām ēkām apzīmētas fasādes. Policija noskaidro notikušā apstākļus.
Pēc pulksten 16 Madonā, Saieta laukumā, 1958. gadā dzimis vīrietis, esot 2,48 promiļu reibumā, nesavaldīja automašīnu Audi 80 un ietriecās metāla ceļa nožogojumā. Par laimi, negadījumā nav cietušo, taču šoferim vajadzēs atbildēt par sēšanos pie stūres alkohola reibumā un avārijas izraisīšanu.
9. februārī
Madonas policijā saņemta informācija, ka Vestienas pagastā no kāda uzņēmuma celtniecības objekta, uzlaužot durvis, nozagti dažādi elektroinstrumenti un kapara apaļdzelzis. Zādzība notikusi laikā no 6. līdz 9. februārim. Policijā par zādzības faktu sākts kriminālprocess.
Informāciju sagatavoja: SINTIJA VIRSE,
Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes
Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas
vecākā inspektore