Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Uzstādītas divas novērošanas kameras

LAURA KOVTUNA

Autors • 03.02.2015.

Uzstādītas divas novērošanas kameras
Burtu lielums

Pagājušajā nedēļā Varakļānu pilsēta tika aprīkota ar divām jaunām videonovērošanas kamerām, laikraksts „Stars" uzzināja Varakļānu novada pašvaldībā.

Viena no videonovērošanas kamerām ir vērsta uz jaunuzbūvēto skvēra laukumu, savukārt otra – uz pašvaldības tehnikas novietnes laukumu.
– Esam uzsākuši pamazām aprīkot Varakļānu novada iestādes ar šādām kamerām, piemēram, Murmastienes skolā ir uzstādītas jau trīs videonovērošanas kameras. Ar laiku plānojam arī pārējās novada skolas un citas iestādes aprīkot ar kamerām. Tas ir gluži no profilaktiskā viedokļa, lai atsevišķiem iedzīvotājiem būtu mazāka vēlme veikt kaitnieciskas darbības. Pēc tam, kad tika rekonstruēts skvēra laukums, viens incidents jau tika piedzīvots. Domājams, uzstādītā novērošanas kamera no turpmākiem izgājieniem atturēs. Kamerās iefilmētais materiāls noteiktu laiku tiks saglabāts, un, ja šajā periodā tiks konstatētas kādas nekārtības, atbildīgie darbinieki to pārskatīs, – atklāja Varakļānu novada domes priekšsēdētājs Māris Justs.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px