CESVAINĒ 30. janvārī ieplānotā Madonas novada fonda un Cesvaines novada pašvaldības rīkotā semināra datums ir mainīts uz 20. februāri.
Semināra tēma – "LEADER – lauku attīstības ierosināšanai un īstenošanai vietējās teritorijas iedzīvotājiem, uzņēmējiem un interesentiem" 20. februārī gan paliek tā pati, un šis jau būs piektais seminārs par jaunās vietējās attīstības stratēģijas izstrādi. Madonas novada fonda vadītāja Jogita Baune pastāstīs par Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu, LEADER pasākuma atbalsta iespējām un nosacījumiem uzņēmējiem, biedrībām un pašvaldībām 2014.-2020. gada plānošanas periodā. Iedzīvotāju sadarbība savas dzīvesvides attīstīšanā ir labs motīvs, lai izrādītu iniciatīvu projektu rakstīšanā. Notiks arī darbs grupās, apkopojot iedzīvotāju redzējumus un vajadzības teritorijas attīstībai, meklējot tēmas un virzienus LEADER projektu konkursiem.
Informācija par LEADER pasākumu un tā aktualitātēm ir atrodama Madonas novada fonda mājas lapā www.mnf.lv.