CESVAINĒ nākampiektdien, 30. janvārī, Madonas novada fonds sadarbībā ar Cesvaines novada pašvaldību aicina iedzīvotājus un uzņēmējus uz semināru LEADER lauku attīstības ierosināšanai un īstenošanai vietējās lauku kopienās.
– Seminārā runāsim par Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu, LEADER pasākuma atbalsta iespējām un nosacījumiem uzņēmējiem, biedrībām un pašvaldībām 2014.-2020. g., iedzīvotāju sadarbību savas dzīvesvides attīstīšanā, kā arī strādāsim darba grupās, apkopojot iedzīvotāju redzējumus un vajadzības teritorijas attīstībai, meklējot tēmas un virzienus LEADER projektu konkursiem. Seminārs plānots apmēram 3 stundām, un tas notiks pašvaldības domes ēkas zālē, – informē LEADER vietējās attīstības stratēģijas projektu administratīvā vadītāja Jogita Baune. – Šis ir jau trešais seminārs par jaunās vietējās attīstības stratēģijas izstrādi. Pirmais pērnā gada decembrī notika Lubānā, savukārt šomēnes Jumurdā pulcējās Ērgļu novada iedzīvotāji un uzņēmēji, un šajos semināros izkristalizējās turpmākās darbības virzieni.