„Biju nepatīkami pārsteigts un izbrīnīts par 14. janvārī laikrakstā „Stars" publicēto rakstu „Nepatīkami pārsteigti, pēc salūta apmeklējot Saieta laukumu" ar atsauci uz M. Šulmaņa vēstuli.
Šajā vēstulē esmu minēts kā visu Saieta laukumā redzēto nekārtību aculiecinieks. Vēlos paskaidrot, ka es kopā ar M. Šulmani neesmu apmeklējis Saieta laukumu. Līdz ar to ir saprotams, ka nevaru apstiprināt vēstulē minēto manis atrašanos Saieta laukumā, kā arī vēstulē minētos faktus.
M. Šulmaņa vēstuli neesmu parakstījis, žurnāliste Laura Kovtuna nav telefoniski vai rakstiski jautājusi manu viedokli pirms raksta publicēšanas. Tāpēc atstāju minētos uzskaitījumus kā M. Šulmaņa interpretāciju.
Uzskatu, ka turpmāk redakcijas pienākums ir vienmēr rūpīgi pārbaudīt jebkurus faktus un notikumus, īpaši šādās, redakcijai iesūtītās vēstulēs, lai avīzes turpmākās publikācijas atbilstu Madonas novada iedzīvotāju interesēm un neaizskartu cilvēku pašcieņu. Lūdzu atsaukt rakstā minēto nepatiesi sniegto informāciju.
Guntis Lazda, A. Eglīša
Ļaudonas vidusskolas direktors."
Redakcijas piebilde. Laikraksts „Stars" un žurnāliste Laura Kovtuna atvainojas Guntim Lazdam par sagādātajām neērtībām.
Vēlamies arī atgādināt par piebildi, kas publicēta mūsu avīzes pasītē: „Laikrakstā publicētie materiāli ne vienmēr atspoguļo redakcijas viedokli. Par faktu, personu un vietvārdu precizitāti atbild publikācijas autors." Šajā gadījumā par kļūdainās informācijas sniegšanu attiecīgi ir atbildīgs vēstules autors. Savukārt žurnālistes paustais komentārs ir par vēstulē aktualizēto problēmsituāciju.
No savas puses esam apņēmušies turpmāk rūpīgāk izvērtēt konkrētā raksta autora iesūtīto materiālu atbilstību patiesībai.