Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Pagaidām jaunu auto reģionos nebūs

LAURA KOVTUNA

Autors • 19.01.2015.

Burtu lielums

Diemžēl neviena no Valsts policijas (VP) 40 jaunajām automašīnām Opel Insignia, kas prezentētas šā gada 5. janvārī, netiks nodotas lietošanā VP reģionālajiem iecirkņiem, laikrakstam „Stars" apstiprināja VP pārstāve Ilze Ungure.

Plānots, ka jauniegādātos automobiļus darba vajadzībām lietos tikai policijas darbinieki Rīgas reģionā, lai nodrošinātu satiksmes uzraudzību un aizsargājamo personu pārvadāšanu. Transportlīdzekļi likumsargiem ir izmaksājuši 1,86 miljonus eiro.
Citviet ziņās VP pārstāve Ilze Jurēvica paudusi, ka nākotnē būtu nepieciešama arī autoparka atjaunošana reģionos, taču pašlaik par to konkrētas informācijas nav. Savukārt Vidzemes reģiona pārvaldes darbiniekiem tikšot nodotas 5 iepriekš Rīgā lietotas Volvo S60 mašīnas.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px