Diemžēl neviena no Valsts policijas (VP) 40 jaunajām automašīnām Opel Insignia, kas prezentētas šā gada 5. janvārī, netiks nodotas lietošanā VP reģionālajiem iecirkņiem, laikrakstam „Stars" apstiprināja VP pārstāve Ilze Ungure.
Plānots, ka jauniegādātos automobiļus darba vajadzībām lietos tikai policijas darbinieki Rīgas reģionā, lai nodrošinātu satiksmes uzraudzību un aizsargājamo personu pārvadāšanu. Transportlīdzekļi likumsargiem ir izmaksājuši 1,86 miljonus eiro.
Citviet ziņās VP pārstāve Ilze Jurēvica paudusi, ka nākotnē būtu nepieciešama arī autoparka atjaunošana reģionos, taču pašlaik par to konkrētas informācijas nav. Savukārt Vidzemes reģiona pārvaldes darbiniekiem tikšot nodotas 5 iepriekš Rīgā lietotas Volvo S60 mašīnas.