Madonas novada pašvaldības domes ārkārtas sēdē deputāti lēma par SIA „A. Labuces zobārstniecības kabinets" iesniegumu par nomas maksas samazināšanu.
Madonas pilsētas pārvaldnieks Guntis Ķeveris deputātus informēja, ka no nedzīvojamo telpu Madonā, Saules ielā 13a, nomnieka SIA „A. Labuces zobārstniecības kabinets" 17.11.2014. ir saņemts iesniegums ar lūgumu samazināt nomāto telpu nomas maksu sakarā ar remontu – telpu pārbūvi atbilstoši zobārstniecības kabineta ierīkošanas prasībām. Nomāto telpu platība ir 61,60 m2, nomas maksa mēnesī ir 246,40 eiro +PVN. SIA „A. Labuces zobārstniecības kabinets" ir ieguldījusi savus līdzekļus 3031 eiro apmērā, lai telpas atbilstu lietošanas mērķim – zobārstniecības kabinets.
Noklausījusies sniegto informāciju, Madonas novada pašvaldības dome nolēma ar 01.01.2015. samazināt par 50% SIA „A. Labuces zobārstniecības kabinets" nedzīvojamo telpu Madonā, Saules ielā 13a, nomas maksu līdz brīdim, kamēr proporcionāli nosedzas pašvaldības akceptētie kapitālie ieguldījumi (3031 eiro), un uzdot Madonas pilsētas pārvaldniekam noslēgt papildu vienošanos pie telpu nomas līguma par nomas maksas izmaiņām un nomas maksas samazinājuma termiņu.