Ar izrādes "Betlēmes stāsts" noskatīšanos 9. janvāra vakarā Cesvaines vidusskolā sāksies apkārtnes skolu kristīgās mācības skolēnu un svētdienas skolu audzēkņu kopīga tikšanās.
Uz Cesvaini dosies Madonas novada, arī Gulbenes pilsētas bērni, viņu skolotāji, protams, būs vietējie – cesvainieši.
Pasākuma organizatore Marika Šķēle uzsver, ka uzveduma pirmizrāde Cesvaines vidusskolā notika jau Zvaigznes dienā – 6. janvārī. Visā pasaulē, no Dienvidamerikas līdz pat Āzijai, ir pazīstams Ziemassvētku stāsts par trim Austrumu gudrajiem vai trim ķēniņiem, kas ieradās pie jaundzimušā Jēzus un apveltīja viņu dārgām dāvanām. Izrādes "Betlēmes stāsts" scenāriju uzrakstījis tēvs Tomass Zieļonka, Cesvaines katoļu draudzes vikārs un kopš pagājušā gada nogales – Madonas katoļu draudzes mācītājs. Izrādē piedalās bērni gan no Cesvaines bērnudārza, gan vidusskolas, kopumā 20 aktieru.
– Brīvlaikā cītīgi mēģinājām, tagad varam droši uzstāties, – gandarījumu pauž Marika Šķēle. – Izrāde ir sirsnīga un humorpilna, tā skatītājiem noteikti patiks. Šis pasākums turklāt aizvietos Bībeles svētkus, ko jau vairākus gadus organizējām Cesvainē. Pēc izrādes visi kopīgi dzersim tēju, dziedāsim Ziemassvētku dziesmas, iespējams, pie bērniem ar dāvanām atnāks Svētais Nikolajs. Pasākuma lielākais iedvesmotājs un atbalstītājs ir tēvs Tomass, viņš būs šīs tikšanās garīgais vadītājs.
Foto no pasākuma