Šā gada pēdējo mēnešu pozitīvākais pārsteigums ēdināšanas jomā ir SIA „OM Sports" ģimenes kafejnīcas „Sports" piedāvājums Madonas sporta centrā. Tajā saimnieko Oļegs un Olga Maļuhini, uzsvaru liekot uz veselīgu un no dabiskiem produktiem gatavotu ēdienu.
Ja pusdienas jāpaēd ārpus mājas, nereti tas saistās ar lielām izmaksām, turklāt, lai porcija sanāktu kārdinošāka, tās pagatavošanā tiek izmantotas taukvielas, trekni produkti.
Laužot stereotipu, ka dārzeņi un salāti domāti tikai uz diētas sēdošām dāmām, kafejnīcā „Sports" pusdienotājus iepazīstina ar vienkāršām, taču mūsdienu dzīves ritmam piemērotām receptēm, turklāt – par ļoti draudzīgām cenām.
Jautāts, kur apguvis ēst gatavošanas prasmes, Oļegs Maļuhins atklāj: – Protams, tas viss nāk no ģimenes. Kā vecticībniekiem – ēdināšana bija svarīgs moments. Vecāki vienmēr daudz strādāja, tāpēc arī bija garšīgi jāpaēd. Senāk cilvēki no rīta līdz vakaram strādāja, uzņemto enerģiju patērēja, tāpēc ar lieko svaru problēmu nebija. Mūsu laikos cilvēki daudz sēž, ir mazkustīgāks dzīvesveids, tāpēc pie ēšanas ir gan jāpiedomā.
Tā arī kafejnīcas piedāvājumā daži ēdieni ir tradicionālie, kamēr ar gada nogali un jaunā gada sākšanos lielāka uzmanība tiks pievērsta veselīgām, diētiskām receptēm, nezaudējot garšas kvalitāti.
– Jau iepriekš, piemēram, piedāvājām svaigi spiestas sulas, turpmāk vienmēr būs pieejami arī ēdieni veģetāriešiem. Vadāmies pēc Vidusjūras filozofijas, kur pamatā tiek izmantota olīveļļa, svaigi salāti, sezonas produkti, sousi (mērces. – Aut.), garšaugi, graudaugi, rieksti un tamlīdzīgi. Tas viss sākās, kad sieva aizrāvās ar „Zepter" trauku principu, ka maksimāli jāgatavo bez cepšanas, taukiem, – teic Oļegs.
Viņš vērtē, ka Eiropā vairāk atzīst veselīga uztura nozīmi, kamēr Latvijā tas ienāk pamazām. Oļegs Maļuhins dalās pārdomās: – Tā kā visu dzīvi esmu sportists, lietoju sporta uzturu, tas arī pamatā noteicis, kāpēc šādām receptēm pievēršu uzmanību. Sportisti patērē daudz enerģijas, tāpēc ir mazliet citādāk, bet princips – ēst veselīgi – ir tas pats. Esmu strādājis pie sportistu, nometņu dalībnieku ēdināšanas, no tā arī šīs receptes un principi nāk. Varbūt tas arī tāpēc, ka es tāds dabas cilvēks esmu, pa mežu visu dzīvi noskrējis, bērnību laukos pavadījis. Vienmēr vados pēc tā, lai produkts patiktu pēc izskata un smaržas. Ja ar to viss ir kārtībā, arī ēdienā tas labi garšos, un pārējais vairs nav tik svarīgs. Mēs neaizraujamies ar super sarežģītiem ēdieniem, svarīgākais – lai būtu kvalitatīvi produkti un pagatavošanas process. Man patīk piedomāt arī pie tā, lai ēdiens pirms pasniegšanas izskatītos dabisks un garšīgs.
Saprotams, kafejnīcā pamatā strādā profesionāla saimniece, darbos palīdz arī Olga Maļuhina.
Oļegam pašam arī patīk gatavot ēst, taču ikdienas skrējienā viņš vairāk nodarbojas ar loģistikas un sagādes jautājumiem, pa reizei piepalīdz bārā.
Līdz ar nākamo gadu kafejnīcā Oļegs būs sastopams retāk, jo vairāk nodosies jauno biatlonistu trenēšanai. Viņš noteic: – Bet idejiski noteikti būšu tepat.
Arī šobrīd Oļegs un Olga ar meitu Alisi pārsvarā maltīti ietur kafejnīcā, tāpēc mājās gatavots tiek retāk: – Ja pa dienu šeit ir strādāts un paēsts, nav jau nekādas jēgas mājās vairs gatavot. Savā ziņā tā ir priekšrocība.
AGRA VECKALNIŅA foto