Ziemassvētku gaidīšanas laikā vairākas darbu izstādes noorganizējusi Jāņa Simsona Madonas mākslas skola.
Veikala „Rimi Madona" foajē telpā J. Simsona Madonas mākslas skolas 2., 3., 4. un 5. kursa audzēkņi eksponējuši savus darbus par tēmu „Ābols".
Izstādē skatāmi vizuāli trīsdimensiju objekti un darbi plaknē. Izmantotie materiāli ir ļoti dažādi – papīrs, dzija, kartons, metāla drātis u. c.
Tā kā mākslas skolā veiktā jumta remonta dēļ stundas 1. semestrī šīs iestādes audzēkņiem notika vairākās Madonas vietās, Madonas pilsētas 1. vidusskolā, kas ir viena no šīm pagaidu patvēruma vietām, izveidota skolas audzēkņu glezniecības darbu izstāde. To kopā ar audzēkņiem iekārtoja skolotāja Dzintra Livmane un Artūrs Vītiņš.
Uz jautājumu, vai 2. semestri skolas kolektīvs sāks savās telpās, J. Simsona Madonas mākslas skolas direktore Kristīne Šulce atbildēja, ka, mainot skolā elektroinstalāciju, radusies jauna problēma. Skatu bojā vecie elektrības vadi, ko vajadzētu demontēt, savukārt jaunos vadus vajadzētu iekalt sienā. Pie viena vajadzētu sakārtot signalizācijas un drošības jautājumu, bet līdzekļu šiem darbiem nav. – 30. decembrī Madonas novada domes sēdē par to lems deputāti, tad arī uzzināsim, vai strādāsim kā līdz šim vai jau janvārī atgriezīsimies savās telpās, – komentēja skolas direktore.