Sestdien, 20. decembrī, Ziemassvētku tirgus laikā Madonas Saieta laukumā notika AS „Madonas ūdens" rīkotais informatīvais pasākums, lai interesenti varētu iepazīties ar uzņēmuma jauno elektromobili – AS „Madonas ūdens" darbinieki to labprāt izrādīja un iepazīstināja ar visām elektromobiļa priekšrocībām.
Kā novēroja „Stars", videi draudzīgāka automobiļa demonstrācija saistīja daudzu uzmanību, un vienubrīd to pētīja itin kupls interesentu pulciņš. Arī AS „Madonas ūdens" valdes priekšsēdētājs Guntars Dambenieks atzina, ka interese ir liela.
– Cilvēki nāk un skatās, jautā, un mēs, protams, atbildam uz visiem jautājumiem, atklājam jaunā automobiļa plusus un pastāstām, kas jāņem vērā, to izmantojot. Vispirms tas attiecas uz maksimālo nobraukumu ar vienu uzlādi, un tas ir 100-120 km. Pilsētā, protams, ir iespējams nobraukt vairāk, bet pa šoseju – mazāk, jo bremzējot automobilis ģenerē strāvu atpakaļ. Šāda veida elektromobilis pa visu novadu ar vienu uzlādi var apbraukāt jebkuru pagasta centru. Tā ir arī degvielas ekonomija, jo automobiļa uzlādēšana ir krietni vien lētāka. Ir iespējama divu veidu uzlādēšana –
„ātrā", kas ir pieejama mūsu pašu uzņēmumā, kur ir uzstādīta speciāla iekārta un var uzlādēt apmēram 4-8 stundu laikā; otra iespēja ir uzlādēt pie parastās rozetes, – pastāstīja AS „Madonas ūdens" valdes priekšsēdētājs Guntars Dambenieks.
Vaicāts, vai ir jau veikts pirmais brauciens, viņš atklāja, ka mēģinājuši atbraukt no Rīgas un līdz Koknesei gandrīz tikuši, bet pēc tam bijuši spiesti uzlikt auto uz treilera. Tāpēc, kā jau sarunas sākumā minējis, dodoties braucienā, allaž prātā esot jāpatur iespējamais maksimālais attālums ar vienu uzlādi.
Viņš informēja, ka uzņēmums auto izmantos ūdensvada un kanalizācijas sistēmu apsekošanai un uzturēšanai pagastos (tālākā vieta atrodas Ošupes pagastā), kā arī Madonas pilsētā.
– Ošupē ūdenssaimniecību pilnībā vēl neesam pārņēmuši, tā joprojām atrodas SIA „Ošupes KU" ziņā, savukārt mēs tur nodrošinām tehnisko apkalpošanu un no nākamā gada 1. janvāra sagatavosim arī rēķinus. Pirms nedēļas Ošupē notika tikšanās ar iedzīvotājiem, kad iepazīstinājām ar jauno norēķinu sistēmu. Tā būs tāda pati kā Madonā, kad daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji norēķināsies pēc kopējā skaitītāja. Cilvēki jauno sistēmu it kā saprata, bet droši vien jautājumi radīsies, saņemot pirmos rēķinus. Bet mēs brauksim un skaidrosim. Tuvākajā laikā ūdenssaimniecību – ar 1. februāri vai 1. martu – pārņemsim arī Dzelzavas pagastā, šos pakalpojumus jau sniedzam arī citos Madonas novada pagastos, bet Lazdonas pagasts bija pirmais, kur šo jomu pārņēmām ārpus Madonas pilsētas. Katrā ziņā jauni izaicinājumi mūs nebaida. Mēs esam gatavi sniegt ūdenssaimniecības un kanalizācijas pakalpojumus daudzos Madonas novada pagastos. Sākumā, pārņemot ūdenssaimniecību Lazdonas pagastā, baidījāmies, kā iedzīvotājiem būs ar maksāšanu, bet bažas izrādījās veltīgas. Lazdonieši maksā labi, parādnieku nav, taču mēs parādā nevienam arī neļausim palikt, – uzsvēra Guntars Dambenieks.
Pozitīvi videi draudzīgāku automobili novērtēja arī Madonas novada domes deputāts Bruno Kokars: – Novada pašvaldības uzņēmumiem un arī pašvaldības administrācijai jau sen vajadzēja par tādu domāt, it īpaši, ja ņem vērā, ka domei to bija iespējams iegādāties vēl par izdevīgākiem noteikumiem nekā pašvaldības uzņēmumiem. Pabraucot pa Igauniju, daudzviet var redzēt, kā pie domēm tiek uzlādēti šādi automobiļi.
Savukārt madonietis Antons atzina, ka, viņaprāt, elektromobilis ir labs, bet nedaudz par dārgu. Arī nobraukums ar vienu uzlādi esot diezgan mazs.
„Kas tas ir 100-120 kilometru? No Madonas līdz Rīgai pat nevar aizbraukt, ceļa vidū taču nestāvēsi? Aizbrauksi līdz Aizkrauklei un būs jāmeklē, kur var uzlādēt no jauna. Vispirms ir jāatrisina elektromobiļu uzlādes jautājums, lai šis pakalpojums būtu pieejams ne tikai Rīgā, bet visā Latvijā. Tad arī mēs, iedzīvotāji, varēsim sākt domāt par šāda auto iegādi."
Te gan jāpiebilst, ka ES finansētajā projektā bija iespējams piedalīties arī degvielas uzpildes stacijām, lai, piesaistot finansējumu, varētu uzstādīt iekārtas elektromobiļu uzlādēšanai un šis pakalpojums Latvijā būtu daudz plašāk pieejams. Daudzi uzņēmēji to esot izmantojuši.
Atgādinām, ka jauno elektromobili Nissan E-NV200 AS „Madonas ūdens" saņēma, pateicoties dalībai Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta (KPFI) finansēto projektu atklātajā konkursā „Siltumnīcefekta gāzu emisijas gāzu samazināšana transporta sektorā – atbalsts elektromobiļu un to uzlādes infrastruktūras ieviešanai".
Kopējais projekta finansējums ir 34 485 eiro, tai skaitā attiecināmo izmaksu summa ir 28 500 eiro, no kuriem 50% jeb 14 250 ir KPFI finansējums, bet otri 50% jeb 14 250 eiro ir AS „Madonas ūdens" finansējums. Plānotais elektromobiļa nobraukums gada laikā ir aptuveni 20 000 kilometru.
AGRA VECKALNIŅA foto